Hizmetler

HİZMETLERİMİZ

Ses

SES SİSTEMLERİ

Profesyonel sistemlerinin kurulum aşamasından önce detaylı bir keşif yapılıp, keşif yapılan yere kaliteli ve en uygun sistem önerisinde bulunup montaj ve lokasyon ayarları yapılmaktadır. Kurulum aşaması tamamlandıktan sonra gerekli tonlamalar ve hoparlör yönetim işlemci ayarları yapılarak en temiz kaliteli sesi sağlamaktayız. Uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyimimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Sahne

IŞIK SİSTEMLERİ

Işık sistemleri, konferans salonlarında, tiyatro sahnelerinde, seminerlerde, konser, disko ve diğer animasyon etkinliklerinin olduğu her yerde kullanılır. Bazı alanlarda yoğun ışıklandırma varken bazı alanlarda ise daha basit ışık sistemi kurulur. Örneğin, amfitiyatroda ve diskoda çok yoğun bir ışık sistemi kuruludur. Fakat after şovun yapıldığı alanda basit ışık sistemi kullanılır. detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

ANONS VE MÜZİK YAYIN SİSTEMLERİ

Seslendirme ve acil anons sistemleri, binalarda müzik yayını ve acil durumlarda insanların tahliyesi için kullanılırlar. Müzik yayınında amaç insanların bulunduğu yerlerde hoş bir ambians sağlamaktır, acil anonsta amaç insanların güvenli bir şekilde ortamdan tahliye edilmesini sağlamaktır. Sistemlerin kurulacağı yerlerin büyüklüğü ve zone sayıları sistemin yapısını belirlemektedir. Tek zone'dan, yüzlerce zone, tek anons noktasından yüzlerce anons noktasına kadar farklı büyüklükte sistemlerin tesis edilmesi mümkündür.

KABLOSUZ ANONS SİSTEMLERİ

Kablosuz anons sistemleri sistemin yayın merkezinde kullanılan tek bir anons vericisi ile ses yayının yapılacağı yerler konulacak birden veya birden fazla alıcı birimlerinden oluşur. Kablosuz anons sistemleri acil tahliye içinde kullanılabilmektedir. Kablosuz anons sistemleri yerleşim alanları,fabrikalar, belediyeler,askeri kurumlar,sanayi siteleri,tatil köyleri gibi geniş açık alanlarda merkezden uzak noktalara anons ve müzik yayını yapmaktır.

SİNEMA SİSTEMLERİ

Günümüz sinemasındaki ses standartlarının en verimli şekilde kullanılması bir yana, her sinema salonuna özel ses tasarımları da hizmetlerimizin arasındadır.Filmlerdeki seslerin en doğal şekliyle duyulması için salonun akustik tasarımında mimari uygulamalardan elektronik uygulamalara kadar her türlü akustik özellikler hesaplanarak hareket edilmelidir. Sinema izleyicilerine etkileyici sesler duyurmak ve onları filmin içine almak sadece o salona uygun ses sistemleri ve tasarımları kullanmakla mümkündür.

OKUL ZİL SES SİSTEMLERİ

Okul ses sistemleri genel olarak resmi ve özel eğitim kurumlarının ders saatleri ve teneffüs zamanlarının uyarılarını düzenleyen sesli uyarı sistemleridir. Okul ses sistemleri projelendirilmesine bağlı olarak kurumun tören, konferans ve benzeri anons sistemi ihtiyaçlarını karşılayabilir. Sisteme kurulan zil saati sayesinde tüm eğitim günleri otomatik olarak programlanır. Okul ses sistemi fiyatları kullanım amacına göre çok değişiklikler gösterdiği için profesyonel destek almanız gerekmektedir. Kurumunuz için ihtiyaçlarınızın belirlenip bu yönde projelendirme yapılmasını tavsiye ederiz.

CAMİ EZAN SES SİSTEMLERİ

Cami ses sistemleri amfi, hoparlör, harici hoparlör, mikrofon, kablosuz mikrofon gibi cami ses sistemi ekipmanlarından oluşur. Cami içi vaaz sistemleri amfi mikser cihazlarında eski sistemlerde echo - delay ( ses yankısı ) bulunurdu. Yeni nesil amfi sistemlerinde reverb ( sonsuzluk ) etkisi 24 bit olarak sese işlenmekte ve keyif alarak vaaz verilebilmektedir.

club ses

CLUB SES IŞIK SİSTEMLERİ

Club ses sistemleri doğru tercih edilmesi gerekmektedir. Sistemlerin uzun süreli çalışması gerekmektedir. Kaliteli adını duyurmuş markalarla çalışmak daha sağlıklıdır. Yüksek ses ihtiyacı olduğundan orta ve sert seslere hakim olması gereklidir. Tabi ki club sistemlerinin olmazsa olmazı ışık sistemidir, görsellik önemlidir.

X